Daliniai kroviniai iš Italijos, kaip apskaičiuojama jų kaina?

Bendros sistemos, kaip apskaičiuojama kaina, įvardyti neįmanoma, nes skirtingos įmonės taiko nevienodą kainodarą. Be to, galutinė kaina dažniausiai priklauso nuo kelių skirtingų aspektų. Pirmasis – vieta, iš kurios paimamas krovinys. Kai krovinys paimamas iš pagrindinių taškų ar populiariausių vietų, jo kaina praktiškai nesikeičia. Kaina gali šiek tiek kisti, jei krovinys paimamas iš atokesnės vietovės. Tai priklauso nuo konkrečios įmonės ir jos logistinio tinklo. Antrasis svarbus aspektas – krovinio tūris ir svoris. Dažniausiai kaina apskaičiuojama pagal paėmimo tašką, nebent krovinys itin didelio svorio, tuomet vertinamas ir šis aspektas. Taip pat svarbu ir tai, kur pristatomas krovinys. Kai nėra specifinių sąlygų, tuomet dažniausiai vertinamas tik krovinio tūris ir pagal jį skaičiuojama galutinė suma.

Ar labai sudėtinga parsivežti krovinį iš Pietų Europos?

Jeigu yra poreikis parsivežti krovinį iš pietinių Europos šalių, galimi du skirtingi variantai. Pirmasis – savarankiškai užsiimti krovinio gabenimu. Antrasis – pasinaudoti tokią paslaugą siūlančių įmonių pagalba. Pastarasis variantas neretai bus ne tik paprastesnis, bet ir finansiškai geresnis pasirinkimas. Vienas iš tokių pavyzdžių galėtų būti daliniai kroviniai iš Italijos. Savarankiškai pervežti tokį krovinį gali būti sudėtinga vien dėl laiko, resursų ir žmogiškųjų išteklių sąnaudų. Tačiau naudojantis vienos iš transportavimo ar logistikos įmonių paslaugomis, prireiks tik finansinių resursų. Įvertinus kelionės atstumą iš Italijos, krovinio pervežimo kaina neturėtų atrodyti didelė. Todėl ir toks parsivežimo būdas tikrai nebus sudėtingas.

Daliniai kroviniai iš Italijos, per kiek laiko jie pristatomi į Lietuvą?

Kiekvienas atvejis yra skirtingas, todėl įvardyti bendrą gabenimo trukmę sunku. Gabenimo trukmė taip pat priklauso ir nuo paties krovinio bei kitų kartu vežamų siuntinių. Kai kurios įmonės siūlo pargabenimo paslaugą per savaitę arba dar greičiau. Tačiau tai tik apytikslis laikas. Kadangi trukmė priklauso ir nuo to, iš kurio Italijos miesto paimamas krovinys ir į kurį miestą jis pristatomas Lietuvoje. Jei kelionė vyksta tarp didžiųjų miestų, tuomet jos trukmė bus trumpesnė. Taip pat reikėtų įvertinti ir visas galimas neplanuotas rizikas.

Daliniai kroviniai gabenami šiek tiek lėčiau nei pilni, todėl trumpiausią kelionės laiką gali pasiūlyti geriausią infrastruktūrą turinčios kompanijos. Visgi nereikėtų nuvertinti ir mažesnių įmonių. Kadangi jos dėl mažesnio krūvio kartais gali pasiūlyti geresnę paslaugų kokybę.