Daliniai kroviniai

Kol kiti nesismulkina su mažais vietiniais verslais – mes smulkinamės! Gabename krovinius nuo pusės paletės. Dirbame greitai, nes laikas kainuoja visiems. Paimame krovinius iš siuntėjo ar logistikos sandėlio ir pristatome gavėjui patogioje vietoje, kad ir „iki durų”. Kodėl? Nes smulkmenos svarbu!

Plačiau

Pilni kroviniai

Pilni kroviniai – pilnas ir paketas. Vežame visų tipų krovininiais automobiliais, kurių tūris – nuo 12 m3 iki 120 m3. Gabename atskiromis mašinomis, todėl galime vykdyti nuolatinį monitoringą ir kroviniams skirti ypatinga dėmesį.

Plačiau

Express kroviniai

Jums dega – mes vežam! Su mažaisiais sunkvežimiais express kroviniams ir didesne vairuotojų komanda – įstatymai mūsų pusėje! Todėl iš bet kurios Europos vietos, krovinius pristatysime per 24 – 48 valandas.

Plačiau

Sandėliavimas ir tarpininkavimas su muitine

„Popierizmą” palikite mums! Muitinės politika keičiasi nuolat, todėl jūsų tarpininku su muitine būsime mes. Apsikrauti taip pat neteks, krovinius perkrausime, sugrupuosime ir saugosime geografiškai patogioje lokacijoje – sandėlyje Vilniuje.

Plačiau

Konsultacijos

Vežti krovinius ir vežti krovinius, kad apsimokėtų jums  – du skirtingi dalykai. Sprendimus priimsime pagal jūsų specifinius poreikius. Pasikalbam?

Plačiau

Krovinių konsolidavimas

Dirbti su Rusija, Ukraina ir Baltarusija – iššūkis, bet ne mums. Surinksime dalinius krovinius iš Europos ar kitų pasaulio šalių ir gabensime ten, kur reikia jums. Šiandien sutaupyti reikia labiau nei bet kada, todėl krovinius galime grupuoti, tad daliniam kroviniui atskiros mašinos neprireiks.

Plačiau