Kiek laiko gabenami daliniai kroviniai iš Vokietijos?

Kiekvienu atveju laikas gali skirtis, nors drastiškų nukrypimų neturėtų būti. Vertinant pervežimo trukmę svarbu atskirti pačią kelionę ir kitus logistikos procesus. Prieš išvykstant dalinis krovinys turi būti paimamas iš pradinės vietos, tuomet, dažniausiai, pristatomas į terminalus arba logistikos centrus. Ir tik iš jų krovinys vyksta į kitą valstybę. Neretai pervežimas organizuojamas tam tikromis dienomis, todėl užtrunka dar ilgiau. Jeigu nenutinka nenumatytų trukdžių, transportavimas praktiškai visais atvejais trunka panašiai. Visgi įmonės yra pasiruošę ir netikėtumams, todėl klientai neturėtų patirti didesnių nesklandumų.

Įprastai visos kelionės trukmė yra kelios dienos, tad realu krovinį Lietuvoje gauti per savaitę. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo transportavimo bendrovės bei reisų dažnumo. Todėl kiekvienu atveju vertėtų pasitikslinti laiką individualiai.

Kodėl neverta krovinių gabenti savarankiškai?

Norintiems maksimaliai sutaupyti tikrai gali kilti toks klausimas. Dažniausiai į jį galima atsakyti paprasčiausiai paskaičiavus, kiek atsieitų nuvykti ir parsivežti krovinį patiems. Žinoma, tam tikrais specifiniais atvejais toks variantas gali pasirodyti tikrai neblogas, bet tikrai ne visuomet. Logistikos įmonės paprastai vienu metu veža net kelis užsakymus, šiuo atveju – dalinius krovinius iš Vokietijos. Tai reiškia, kad išlaidos dalijamos visiems užsakymams. Todėl kiekvienam klientui jos gerokai sumažėja. Taigi, net vertinant vien tik finansinį aspektą, tokia paslauga dažnai yra geresnis ir pigesnis variantas, nei krovinį gabenti patiems. Kadangi tam dar gali prireikti ir transporto priemonės, ir žmogiškųjų išteklių. O naudojantis kitų siūlomomis paslaugomis visi šie niuansai nėra svarbūs. Tuo labiau kad ir pervežimo paslaugos iš populiariausių krypčių kainuoja pakankamai nedaug ir yra prieinamos praktiškai visiems, kam tai aktualu.

Daliniai kroviniai iš Vokietijos – kaip pasirinkti patikimą vežėją?

Kad vežėjas būtų patikimas svarbu vykdant tiek pavienius, tiek nuolatinius užsakymus – bendradarbiavimas. Žinoma, dauguma įmonių stengiasi atlikti darbą gerai, bet nesusidūrus su šia sritimi gali būti sudėtinga išsirinkti iš nemažo jų kiekio. Rinktis galima atsižvelgus į specifinius kriterijus, pavyzdžiui, kainą arba gabenimo trukmę. Visgi, norint įsitikinti patikimumu geriausia pasidomėti klientų atsiliepimais. Jeigu pastebite, kad įmonės paslaugomis žmonės naudojasi, tuomet viskas turėtų būti gerai. Ir atvirkščiai, jeigu yra nemažai neigiamų atsiliepimų, tuomet galima įtarti riziką. Bene vienintelis būdas patikrinti įmonės patikimumą – patiems išbandyti paslaugas ir objektyviai įvertinti, ar jos atitinka lūkesčius.